Вернуться   МУЗПРОСВЕТ > ОСНОВНОЙ РАЗДЕЛ > Афиша
Карта сайта Регистрация Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Афиша Смотрим, что грядёт

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.03.2008, 11:12   #1
ГОГОЛЬFEST 2008 «Фестиваль Фестивалей», Київ, «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» [06-25.05.2008]

Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название:  b.jpg
Просмотров: 47
Размер:	156.8 Кбайт
ID:	8527  Нажмите на изображение для увеличения
Название:  Arsenal.jpg
Просмотров: 19
Размер:	34.6 Кбайт
ID:	8528  

Plagiat Plagiat вне форума 21.03.2008, 11:12

ГОГОЛЬ ДЛЯ СВІТУ
Оголошення UNESCO 2009 «РокомГоголя» - факт визнання міжнародного значення геніального письменника та драматурга, що поєднав у своїй постаті й творчості риси двох великих слов’янських культур і відкрив цей синтез світові.

ГОГОЛЬ ДЛЯ УКРАЇНИ
Європейський вибір України, її позиція як перехрестя взаємопроникнення і взаємообміну культур Заходу і Сходу, зумовлюють необхідність збереження і розвитку її особистої ідентичності. Постать Гоголя як першого європейського художника, що відкрив для світу українську унікальність, стане художнім кодом національної ідентифікації України в європейському просторі.

ГОГОЛЬ ДЛЯ КИЄВА
Фестиваль у Києві як втілення ідеї Гоголя про те, що місто – це природна платформа, де одночасно співіснують Західна і Східна Україна, Європа і Росія, різноманітні стилі та форми простору.

ЦІЛІ фестивалю «ГОГОЛЬFEST»2008
- Створення високоякісного художнього продукту, здатного гідно представляти українське мистецтво і формувати привабливий імідж України на міжнародному рівні
- Формування організаційної платформи для щорічного міжнародного фестивалю сучасного мистецтва, здатного стати обличчям України, впізнаваним в усьому світі, як Авіньйонський фестиваль у Франції, Единбурзький у Шотландії, Віденський WienerFestwochenв Австрії, Чехівський в Росії
- Апробація культурно-художнього простору проведення фестивалю як «вікна в Україну світові і вікна України у світ»

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Культурно-художній та музейний комплекс «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ» (Київ, вул. СічневогоПовстання 31)
__________________
"She sells sea shells on the Seyshelles"
Patriae Decori Civibus Educantis
Показать/Скрыть (1)
Ответить с цитированием
Старый 21.03.2008, 11:20   #2
Боевой Слон МУЗПРОСВЕТА
pm
 
Аватар для Plagiat
 
Регистрация: 12.04.2006
Адрес: Стольный йерапорт Жуляны
Сообщения: 1,476
Сказал(а) "Спасибо": 203
Поблагодарили 434 раз(а) в 232 сообщениях
Отправить сообщение для  Plagiat с помощью ICQ
Попередній розклад заходів фестивалю «Гогольfest2008»

6 травня, вівторок
19.00

Відкриття. Перформанс ЦСМ «ДАХ»

7 травня, середа
19.00

Російський інженерний театр «АХЕ» (Санкт-Петербург, Російська Федерація)
Вистава «Мокрая свадьба»
Вистава, в якій традиційне предметне середовище стає інженерною інсталяцією, а міські забобони приводом для імітації ритуалу, де органічно змішуються вино та ацетон, тісто та земля, танці Бутоха та стільці Тонета.
В Україні демонструється вперше.

8 травня, четвер
17.00

Церемонія вручення відзнаки «Культурний провідник» (Куратор К.Сладкевич)
Вже вдруге визначатимуться «Культурні провідники» серед неспеціалізованих ЗМІ за публікації у сфері сучасної української культури. Відзнака вручатиметься редакціям неспеціалізованих українських ЗМІ, орієнтованим на широку аудиторію та окремим журналістам за регулярне та цікаве висвітлення сучасного «культурного ландшафту» України за результатами моніторингу та експертної оцінки публікацій за 2007 рік. Метою відзнаки, заснованої Інтернет-часописом сучасної культури «Кульбіт» (www.culbit.com), є заохочення журналістів та редакторів «загальнодоступної» преси до збільшення якості та кількості публікацій про український «культурний простір» і «культурний продукт».

19.00

Концерт Каті Chillyі Со. (Київ, Україна)
Солодкоголосий ельф, політкоректний нонконформіст української музики, виконавиця , яка руйнує всі уявлення про формат. Голос сирени, що змушує забути про все на світі, личко казкового персонажа та чиста дитяча безпосередність – все це про неї – Катю Chilly. Відновлюючи архаїчний етнічний матеріал, Катя Chilly дає йому унікальну сучасну інтерпретацію. Так набуває нового втілення музична душа народу.

21.00

Театр «ДЕРЕВО»(Дрезден, Німеччина)
Проект "Wheel of Power" Режисер – А. Адасинський
Учасники групи уникають слів «актор», «театр», «гра». Скоріш, вони розглядають свою діяльність як ознаку свого існування.
В Україні демонструється вперше.

9 травня, п’ятниця
15.00-18.00 Відкрите засідання Картелі Кураторів
21.00

Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім.Т.Г.Шевченка (м. Харків, Україна)Вистава «Один день Івана Денисовича», режисер А. Жолдак

10 травня, субота
15.00-18.00
Відкрите засідання Картелі Кураторів

18.00

Берегівський Національний угорський театр ім. Дьюли Ійєша (м. Берегове, Україна)
Вистава «Hamlet», реж. В. Троїцький
Вистава “Hamlet” - це спільний проект київського режисера В.Троїцького та легендарного Берегівського театру, ядром трупи якого є славетний «угорський» курс. Цією виставою В.Троїцький завершив свій проект «Королівські ігри». Вистава має великий успіх на угорській сцені і потрапила в десятку кращих вистав угорською мовою 2006 р.
В Києві демонструється вперше.

21.00
Ансамбль Д. Покровського (м. Москва, Російська Федерація)
«Страшна помста» - музичне дійство на музику Антона Віскова, яке написано спеціально для Ансамбля Д. Покровського та Свято-Нікольського хора Третьяковської галереї (рук. А.Пузаков). Музика написана по лібрето Вісковатого, яке було створено для Римського-Корсакова, але композитор не встиг реалізувати план написання опери. Склалось так, що цей гоголівський твір практично не мав сценічного втілення, а «Страшна помста» на музику А. Віскова ще жодного разу не виконувалася.

22.00

Виїзне засідання легендарного московського клубу СИНЕ ФАНТОМ на чолі з почесним президентом Б. Юханановим.
Покази клубу – це не лише демонстрація кіно, це ще й обговорення фільмів глядачами за участі авторів, акторів, режисерів, продюсерів, кураторів та кінокритиків. Кіно тут обговорюється з різних точок зору: кінознавчої критичної, професійної. Клуб популяризує кіно через живий відгук у глядачів та роздуми професіоналів. СИНЕ ФАНТОМ претендує на актуальність, спрямовану у майбутнє…

11 травня, неділя
15.00

Концерт хору «Кредо» - літургія різних авторів України та Росії
17.00

“CsokonaiTheatre” (Дебрецен, Угорщина)
«Гроза», Режисер – К. Рижков
Одна з нових вистав Дебреценського театру, художнім керівником якого є легендарний режисер А. Віднянський. Красива, чиста, з прекрасною грою акторів вистава здобула визнання в Угорщині і буде вперше показана українському глядачеві.

20.00

Сучасна електронна музика - Загайкевич А. та її учні
А. Загайкевич - відомий в Україні і далеко за її межами алхімік злиття звуків традиційних акустичних інструментів та саунду електронного (комп’ютерного) походження в традиціях, близьких до академічних. Щоб грати музику за такими правилами, одного ентузіазму замало – необхідна теоретична підготовка та знання матчастини. Таланту, вмінь і знань у А. Загайкевич вистачає не лише на вираження себе як композитора та виконавця, а і на виховання цілої плеяди молодих музикантів, спільну програму з якими вона і представить на фестивалі.

12 травня, понеділок
19.00

Концерт Ансамблю nostri temporis
Молоді талановиті музиканти, які вже встигли завоювати прихильність слухачів, представлять програму сучасного мінімалізму.

21.00

Берегівський Національний угорський театр
ім. Дьюли Ійєша (м. Берегове, Україна)
Вистава «Три сестри», реж. Віднянський А.
Вистава, що закріпила європейський успіх режисера А.Віднянського, вистави якого київський глядач не бачив з часів «Короля-оленя». Геніальна інтерпретація класики, неперевершена гра акторів, чистота стилю, емоційність подачі – це характерні риси театру А. Віднянського.
В Україні демонструється вперше.

13 травня, вівторок
19.00

Концерт гурту персидської музики «ДЖАМ»

21.00

Театр «SounDrama»(Москва, Росія)
"Гоголь. Вечера" Режисер – В. Панков
«Гоголь. Вечори» - вистава у жанрі «саундрама», ядром сценічної дії якої є синтез драматичного й музичного мистецтва. Спеціально створена студією SounDrama музика для вистави ґрунтується на класичних та етнічних музичних конструкціях, також на оперній і рок-музиці.
Дія вистави поділяється на пори року і представлена, відповідно, чотирма «картинами» за мотивами «Вечорів на хуторі біля Диканьки» М.В. Гоголя, пов’язаними асоціаціями, історіями любові і стосунків. Ці асоціації подані у вигляді музичних композицій – циклів обрядової (фольклорної) та класичної музики (твори Мусоргського, Римського-Корсакова, Чайковського), а також інших сценічних, постановочних технік. Окрім оригінального Гоголівського тексту, адаптованого для сцени Іриною Личагіною, у спектаклі задіяно традиційний український фольклор. Завдяки поєднанню в саундрамі «Гоголь. Вечори» драматичного мистецтва, музики, сучасної хореографії і костюмів на сцені створюється унікальна атмосфера, справжня гоголівська фантасмагорія. Ярмаркові забави чергуються із тривожними міфічними подіями, традиційний спів із класичною оперою, жарти і танці із ліричними композиціями і філософськими притчами.

14 травня, середа
19.00

Концерт Камерного ансамблю
«Нова музика в Україні» (куратор В.Рунчак)
за участі піаніста Йожефа Ерміня
Ці унікальні виконавці музичного авангарду в українському просторі стали настільки ж важливим явищем, наскільки й ексклюзивним. В їхніх програмах поряд із творами українських композиторів тут представлено і творчість цілого сузір’я композиторів зарубіжних. Рунчак, Сильвестров, Алмаші, Краузе, Веберн, Лютославські, Роуз і багато інших – ці люди присвятили себе пошукам нового, незвіданого. В їхній музиці, часто складній і безкомпромісній, відбивається і звучить те високовольтне натхнення, яке здатне насичувати і змінювати простір, чесно відсікати зайве – залишаючи чисте. Володимир Рунчак та його Камерний ансамбль "Нова музика в Україні" роблять неоціненну роботу – не дають новій музиці мовчати, доносять її до величезної кількості слухачів. Вони здійснили понад триста світових та українських прем’єр творів сучасних композиторів.

21.00

ЦСМ «ДАХ» (Київ, Україна)
Цикл «Україна Містична» Вистава «Король Лір» реж. В. Троїцький

15 травня, четвер
19.00

Концерт Камерного оркестру «NEW ERA ORCHESTRA». Диригент, художній керівник – Т. Калініченко
Програма з творів Л. Десятнікова, Дж. Уільямса та Г. Пелециса (за присутності автора)
«New Era Orchestra» відкрив свій коцертний сезон у 2007 року в рамках мистецького меценатського проекту «Арт-колекція «Вавілон». Оркестр зібрав талановитих молодих українських музикантів (середній вік 25 – 35 років), закоханих у музику, яку виконують якісно, професійно, талановито й блискавично. «New Era Orchestra» сконцентрований на формуванні свого репертуару з прогресивної, по-справжньому живої музики. Стилістичним напрямом оркестру є пошук, відтворення й пропагування цікавих, унікальних партитур композиторів минулого й сучасності, що, здебільшого, ніколи не звучали в Україні. «New Era Orchestra» підвладна академічна та сучасна музика. Такі визнані класики, як Гайдн, Вівальді, Гендель, Чайковський у їхньому виконанні гублять наліт сухої академічності, повертаючи слухачам живі почуття геніальних композиторів минулого. А неперевершені твори сучасних композиторів – П’яцолли, Станковича, Зубицького, Родріго, Десятникова, Уільямса – у виконанні оркестру захоплюють своєю емоційністю та пристрастю. Лідер і художній керівник «New Era Orchestra» - диригент Тетяна Калініченко - прекрасно володіє майстерністю керування музикантами. І молодий оркестр звучить так, як звучать давно зіграні колективи, у яких за плечима великий сценічний досвід.

21.00

Концерт Ансамблю «OPUS-POSTH»
Керівник – Т. Грінденко (Москва, Росія)
Музиканти Ансамблю створюють нову музичну ситуацію та новий простір виконання музичних творів, оперуючи не композиторськими традиціями (архаїчним фольклором, григоріанським та візантійським розспівами) на основі найновіших композиторських методик (репетитивність, нова простота). Традиційні взаємовідносини між артистом та публікою змінюються, для чого музиканти привносять ритуальність сакральної музики в неритуальний простір світського концерту. Вони грають в спеціальних костюмах та масках. Це переносить музичний процес на деякий надособистісний рівень. Стилістика Ансамблю об’єднує різноманітні традиції виконання (аутентичну, авангардну, архаїчний фольклор), які обмежуються архетипом європейського струнного звучання 18-19 ст. Музиканти "OPUS-POSTH" виходять за рамки чистої музики, вони привносять елементи театру, живопису, поезії в своє дійство.

16 травня, п’ятниця
18.00

Концерт-лекція композитора В. Мартинова
Православний мінімаліст Володимир Мартинов – одна з ключових постатей сучасної музичної культури. Його твори з однаковим успіхом виконуються в різних залах світу. Він починав як представник авангарду, демонструючи витончену музикальність, рафіновану техніку, інтелектуальний артистизм. Мартинов відомий знавець музики ХХ ст.., Західного Середньовіччя та Відродження, фольклору, духовної музики. Сповідує канонічний тип творчості, постмодерн, мінімалізм, техніку бриколажа. Основні твори "Come in!", «Плач Ієремії», «Апокаліпсис», «Ніч у Галиції», «Магніфікат», «Реквієм», «Вправи та танці Гвідо». В. Мартинов пише музику для театральних вистав, співпрацюючи з такими режисерами, як Юрій Любімов та Анатолій Васильєв, активно працює в кіно (н-д, для фільму П. Лунгіна «Острів»).

20.00

Спільна постановка
Ансамбль солістів «OPUS POSTH», Московський театр «ТІНЬ».
Вистава "Орфей" (реж. Т. Грінденко та І. Епельбаум) (Москва, Росія)
Вистава «Орфей» є новим напрямком в сучасній музичній та постановчій культурі, який орієнтований на діалог з різноманітними театральними традиціями і концепціями. Літературна частина постановки – оригінальні тексти давньогрецького міфу в перекладі Княжина (XVIII ст.). Музична частина заснована на матеріалах творів родоначальника російської оперної традиції Є. Фоміна. Висока майстерність виконання музикантів, поєднання найсучасніших та найархаїчніших виразних елементів (балет, ляльковий театр, музичні інструменти, відео, комп’ютери, караоке і т.д.), експериментальна сценографія, використання техніки тіней перетворює це дійство на потужне культурне переживання.

17 травня, субота
17.00

«КиївМодернБалет» реж. Р. Поклітару (Київ, Україна)
«Київ Модерн-Балет» - це театр сучасної хореографії на чолі з Раду Поклітару, одним з найвідоміших молодих балетмейстерів Європи. Ім’я цього хореографа завжди пов’язують з найбільш цікавими експериментами і сміливим трактуванням всесвітньо відомих театральних сюжетів, оновлення та збагаченням форми і лексики сучасного танцю.

20.00

“ДжазКиїв” та О. Коган представляють
Концерт Moscow Art Trio
«Moscow Art Trio» це передусім Михайло Альперін (рояль, вокал, мелодика, композитор), Аркадій Шилклопер (валторна, французький ріжок, флюгельгорн, альпійський ріг, вокал), Сергій Старостин (вокал, кларнет, духові народні інструменти). Стилістично колектив важко визначити, бо композиції тріо можуть починатись як академічна п’єса, після вступу голосу чи ріжка С. Старостіна перетворюватись на народну пісню, а завершитися джазовими імпровізаціями клавішних Альперіна, валторни Шилклопера та кларнета Старостіна. Імпровізаційний дух, властивий усім музикантам, високий професіоналізм, виважене використання як академічних та народних, так і експериментальних методів виконання музики зробили цей проект одним з найвідоміших у світі російських колективів.

18 травня, неділя
17.00

Хоровий гала-концерт – 2 змішаних хори – «Київ», «Хрещатик», жіночий хор «Павана» та чоловічий – Академічна капелла ім.. Ревуцького. (куратор М.Шух)

20.00

Мережа «Бабуїн» представляє
Концерт «ВолковТріо» та Л. Федорова (лідер гурту «АукцЫон»)
Колектив «ВолковТріо» був створений у 1995 році в Санкт-Петербурзі. До його складу входять професійні музиканти Володимир Волков, Святослав Курашов, Денис Сладкевич. Ансамбль широко відомий в Європі завдяки участі у численних фестивалях, а також низці резонансних спільних проектів з такими музикантами та ватагами, як лідером гурту «АукцЫон» Л. Федоровим, відомим дослідником фольклору та музикантом Moscow Art Trio Сергієм Старостіним, Ігорем Бутманом, Кайгал-оол-Ховалиг («Хуун-Хуур-ту»), Дамо Судзукі, Треєм Ганом та Патом Мастелотто (“King Crimson”) та багатьма іншими.

20 травня, вівторок
19.00

Концерт піаніста Євгена Громова. Програма «Ріхард Вагнер і фортепіанна музика ХХст.»
В репертуарі київського піаніста Є.Громова особливе місце належить музиці XX століття. Серед авторів – К. Дебюссі, А. Скрябін, А. Шенберґ, А. Берґ, А. Веберн, М. Равель, Б. Барток, Н. Рославець, А. Лур'є, А. Мосолов, С. Прокоф’єв, І. Стравінський, Л. Ревуцький, Б. Лятошинський, О. Месьян, Ґ. Уствольська, П. Булєз, К. Штокгаузен, Е. Дєнісов, Н. Карєтніков, А. Шнітке, О. Кнайфель, Д. Куртаґ, С. Луньов та ін. Виконував Kontra-punkte К. Штокгаузена та Immobile А. Волконского з солістами Національного симфонічного оркестру України. Заграв сольні концерти з фортепіанних творів В. Сильвестрова, присвячений 60-річчю з дня народження композитора (1998, Колонний зал Національної філармонії), П’єра Булєза, присвячений 80-річчю з дня народження (2005, Київ, Краків, Рюненберґ) та Дьордя Куртаґа (разом із Світланою Громовою), присвячений 80-річчю з дня народження (2006, Київ).Здійснив більше 70–ти світових та українських прем'єр. Співпрацював з багатьма українськими композиторами.

21.00

Вечір Міжнародного етнічного фестивалю «Країна мрій» (куратор О.Скрипка)
Кожного літа вже 6-й рік поспіль фестиваль «Країна Мрій» влаштовує Музичне фольклорне дійство у вигляді народного гуляння – ярмарку з вечірніми головними подіями на основній сцені Співочого поля – концертними виступами запрошених найвідоміших колективів напрямку “worldmusic”. Протягом року фестиваль тішить своїх шанувальників яскравими етнічними вечорницями. На фестивалі представить свою програму керманич «Країни мрій» О.Скрипка.

21 травня, середа
19.00

Вечір Міжнародного фестивалю етнічної музики й лендарту «Шешори» (куратор О. Михайлюк)
Концерт «Голоси гір» за участі грузинського хору «Лашарі» та гуцульського гурту

21.00

Концерт етно-хаос гурту «ДахаБраха» з новою програмою. Презентація нового альбому.

22 травня, четвер
17.00

Концерт Державного камерного ансамблю «Київські солісти» Диригент – Б. Которович (Київ, Україна)
Виступи ансамблю «Київські солісти» завжди відрізняє переконлива, яскрава гра. Репертуар ансамблю охоплює широкий спектр барокової, класичної та сучасної музики, створеної для камерного оркестру. Але генеральна лінія репертуарної політики “Солістів” – виконання масштабних творів романтичного напряму. На фестивалі ансамбль представить спеціально підготовану програму з творів композиторів ХХ ст.

21.00

Театр «Вільна сцена», реж. Д. Богомазов (Київ, Україна)
Спеціальний проект для фестивалю «SweetDreams” на основі трагедії У. Шекспіра «Річард ІІІ»

23 травня, п’ятниця
16.00-19.00

Урочисте відкриття Міжнародного книжкового ярмарку «Форум видавців у Києві». Велика експозиція та літературний фестиваль.

20.00

Вечір Міжнародного фестивалю «Джаз Коктебель» (куратор А. Слабинський)

24 травня, субота
16.00
ТанцЛабораторіум.
Вистава-перформанс – спеціальний проект для фестивалю. Керівник Л. Венедіктова

17.00-21.00

Акція «Готелі Харкова» за участі С.Жадана, Р.Мельниківа, С.Ушкалова, О. Коцарева, А.Краснящих, Ю. Цапліна, К. Хаддада, А. Афансьєвої, гуртів «Собаки в космосі», «Lюк», «4.Й.К.А», SunSay, С. Бабкіна в рамках Міжнародного Книжкового Ярмарку "Форум видавців у Києві"

19.00

“ДжазКиїв” та О. Коган представляють
Концерт FatimaSpar & TheFreedomFries
Цих музикантів називають найгарячішим експортним музичним продуктом Австрії. Це неймовірна суміш dixie jazz, brassband, циганські мотиви, турецькі наспіви, балканські ритми та близькосхідний традиційний клезмер. Їх дебютний альбом критики назвали одним з най багатогранніших альбомів world/ethno-музики, який залишає далеко позаду всі музичні стереотипи. За останній рік Fatima Spar & The Freedom Fries відіграли більш ніж 150 концертів в 15 країнах світу. І скрізь – від Тунісу до Нью-Йорка і від Хельсінки до Стамбула – вони мають шалений успіх.

25 травня, неділя

Закриття. Спеціальна програма електронної музики (куратор А. Загайкевич)

КІНО, ВІДЕО, АНІМАЦІЯ
День МКФ «Молодість» (куратор А. Халпахчі)
Програма фільмів компанії «АРТХАУС Трафік»
Програма анімаційних фільмів фестивалю "КРОК"
Програма документальних фільмів (С. Зінов'єва) - Майстер-клас режисера С. Лозниці

ВИСТАВКОВА ПРОГРАМА


6-20 травня

Експозиція «Живі гроші – Мертві душі» (куратор – В. Троїцький).
За участі таких митців, як Бабак О., Бевза П., Будніков В., Вайсберг М., Вишеславський Г., Гейко М., Губіанурі Б., Друганов О., Дубовик О., Ісупов І., Кавсан Д., Кривенко М., Криволап А., Маков П., Мамсіков М., Ралко В., Ройтбурд О., Семенов О., Блудов В., Гуренко А., Сидоренко В., Сільваші Т., Скугарева М., Тістол О., Чепелик О., Шерешевський В.

6-20 травня

Експозиція «Мертві душі – Мертві гроші»
In-програма та Open-програма (куратор - КЛІМ)
Виставка НЕ-актуального мистецтва.

6-20 травня

Експозиція Картелі Кураторів "Містифікація":
Проект Галереї «Карась» (куратор Є. Карась)
Проект Харківської Муніципальної Галереї (куратор Т. Тумасян)
Проект Галереї «Мистецький Арсенал» (куратор Л. Тимошенко)
Проект арт-центра «Ягалерея» (куратор П. Гудімов)
Проект галереї «ЦЕХ» (куратор О. Щелущенко)
Проект галереї «СовіАрт) (куратор В. Хаматов)
Львівський проект (куратор В. Кауфманн)
Проект галереЇ "Battega"
Проект Мистецького об'єднання "Soska"
Проект галереї "Тотем" (м. Херсон)

22-25 травня

Міжнародний книжковий ярмарок "Форум видавців у Києві"
Велика експозиція та літературний фестиваль.

офіційна сторінка: http://www.gogolfest.org.ua/
__________________
"She sells sea shells on the Seyshelles"
Patriae Decori Civibus Educantis
Plagiat вне форума

Показать/Скрыть (1)
 
Ответить с цитированием
Старый 22.03.2008, 22:31   #3
Вантала, верни Петрушку!
pm
 
Аватар для Rascko
 
Регистрация: 11.04.2006
Адрес: В источающих пыль квартирах и сантехнических заведениях
Сообщения: 5,485
Сказал(а) "Спасибо": 1,290
Поблагодарили 1,847 раз(а) в 954 сообщениях
Отправить сообщение для  Rascko с помощью ICQ Отправить сообщение для Rascko с помощью Skype™
Надо будет походить на это действо. Сильно надеюсь, что будет без бардака.
__________________
Если меня приложить к святыне, например, к иконе или мощам, то я в течении долгого времени буду хранить благодать от нее. Потому что у меня нет мозгов, от которых исходят греховные мысли и нет сердца, из которого исходят греховные страсти. (с)
Rascko на форуме

 
Ответить с цитированием
Ответ


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Diary of Dreams, Київ, клуб Sky Hall [23.02.2008] Elenran Отчёты 10 03.03.2008 02:43
COLLAPSE-фестиваль, Киев [9.02.2008] Mr.Denton Отчёты 2 13.02.2008 09:23
COLLAPSE-фестиваль, Киев [9.02.2008] Rascko Архив 20 10.02.2008 21:28
“Рун”, Київ, Бочка Пивна, 20.01.2008 Plagiat Архив 0 17.01.2008 10:04
«ГОГОЛЬFEST» Киев, "Мистецький Арсенал" [7-14.09.2007] Plagiat Архив 4 09.10.2007 14:21